image factory (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Save
sk: Uložiť

en: remove
sk: odstrániť

en: Attachment
sk: Príloha

en: Upload image
sk: Nahrať obrázok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Upload picture
sk: Nahrať obrázok

en: Resize image
sk: Zmeniť veľkosť
