image factory (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Save
sr: Сачувај
