image factory (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Save
th: บันทึก

en: remove
th: เอาออก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Upload picture
th: อัพโหลดรูปภาพ
