image factory (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Size
ur: حجم

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Save
ur: محفوظ کریں
