image factory (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Save
af: Stoor

en: Rename
af: Herbenoem

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Upload picture
af: Laai prentjie op
