image factory (7.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Size
bn: সাইজ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Upload picture
bn: ছবি আপলোড করুন
