image factory (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Upload picture
bo: པར་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་པ

en: Font family
bo: ཡིག་གཟུགས་ཁོངས་གཏོགས
