image factory (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Save
cs: Uložit

en: remove
cs: odstranit

en: Attachment
cs: Příloha

en: Upload image
cs: Nahrát obrázek

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Upload picture
cs: Nahrát obrázek

en: Font family
cs: Řez písma

en: time
cs: čas

en: Font example
cs: Příklad fontu
