image factory (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Content
cy: Cynnwys

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Size
cy: Maint

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Save
cy: Cadw

en: Attachment
cy: Atodiad

en: Upload image
cy: Llwytho ffeil i fyny

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Upload picture
cy: Llwytho darlun i fyny
