image factory (7.x-2.0-beta1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Upload picture
dz: པར་སྐྱེལ་བཙུགས་འབད།
