image factory (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: remove
el: αφαίρεση

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Upload image
el: Αποστολή εικόνας

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Upload picture
el: Αποστολή αρχείου εικόνας

en: Shadow
el: Σκιά
