image factory (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Save
eo: Konservu

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Upload picture
eo: Alŝutu bildon
