image factory (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Content
fi: Sisältö

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Size
fi: Koko

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Save
fi: Tallenna

en: remove
fi: poista

en: Rename
fi: Nimeä uudelleen

en: Attachment
fi: Liite

en: Upload image
fi: Lataa kuva

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Upload picture
fi: Lataa kuva palvelimelle

en: Font family
fi: Kirjasintyyppi

en: Font example
fi: Fontti esimerkki
