image factory (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
