image factory (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Content
id: Konten

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: Size
id: Ukuran

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Save
id: Simpan

en: remove
id: buang

en: Attachment
id: Lampiran

en: Upload image
id: Unggah gambar

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Upload picture
id: Unggah avatar

en: Font example
id: Contoh jenis huruf
