image factory (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Content
ja: コンテンツ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Size
ja: サイズ

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Save
ja: 保存

en: remove
ja: 除去

en: Attachment
ja: 添付

en: Upload image
ja: 画像アップロード

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Upload picture
ja: 写真のアップロード
