image factory (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Upload image
ka: სურათის ატვირთვა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Upload picture
ka: სურათის ატვირთვა
