image factory (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Upload picture
km: ផ្ទុក​រូបភាព​ឡើង
