image factory (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Save
lt: Saugoti

en: remove
lt: pašalinti

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Upload picture
lt: Atsiųsti nuotrauką

en: Font example
lt: Šrifto pavyzdys
