image factory (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: remove
mn: устгах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
