image factory (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Upload picture
ne: फोटो अपलोड गर्नुहोस्
