image factory (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Size
oc: Talha

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Save
oc: Enregistrar

en: remove
oc: suprimir

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Upload picture
oc: Transferir un imatge

en: Font family
oc: Poliça de caractèrs
