image factory (7.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Save
os: Ныффысс
