image factory (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Save
pl: Zapisz

en: remove
pl: usuń

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Upload image
pl: Wyślij obraz

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Upload picture
pl: Wyślij obrazek

en: Shadow
pl: Cień

en: Font family
pl: Czcionka

en: Font example
pl: Przykład czcionki

en: Save image
pl: Zapisz obrazek
