image factory (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Content
ro: Conținut

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Size
ro: Mărime

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Save
ro: Salvare

en: remove
ro: elimină

en: Rename
ro: Redenumire

en: Attachment
ro: Anexă

en: Upload image
ro: Încărcaţi imagine

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Upload picture
ro: Încarcă imaginea

en: Shadow
ro: Umbră
