image factory (7.x-2.0-beta1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Save
se: Vurke

en: Attachment
se: Mielddus

en: Upload image
se: Bija gova neahttabáikái
