image factory (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Save
sl: Shrani

en: Attachment
sl: Priponka

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Upload picture
sl: Naloži sliko
