image factory (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Save
sq: Ruaj

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Upload picture
sq: Ngarko foton
