image factory (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Size
te: కొలత

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Rename
te: పేరుమార్చు

en: Attachment
te: జోడింపు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
