image factory (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Content
tr: İçerik

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Size
tr: Boyut

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Save
tr: Kaydet

en: remove
tr: sil

en: Attachment
tr: Ek

en: Upload image
tr: Görsel yükle

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Upload picture
tr: Resim yükle

en: Resize image
tr: Resmi yeniden boyutlandır

en: Font example
tr: Yazı tipi örneği
