image factory (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ
