image factory (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Size
ar: الحجم

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Save
ar: حفظ

en: remove
ar: إزالة

en: Attachment
ar: المرفق

en: Upload image
ar: ارفع صورة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Upload picture
ar: ارفع صورة
