image factory (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Save
he: שמירה

en: remove
he: הסר

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Upload picture
he: טעינת תמונה
