image factory (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Content
mr: साहित्य

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Size
mr: आकार

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Save
mr: संरक्षीत

en: remove
mr: मिटवा

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Upload picture
mr: चित्र अपलोड करा
