image factory (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Content
ru: Содержимое

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Size
ru: Размер

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Save
ru: Сохранить

en: remove
ru: удалить

en: Rename
ru: Переименовать

en: Attachment
ru: Вложение

en: Upload image
ru: Загрузка изображения

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Upload picture
ru: Загрузить изображение

en: Resize image
ru: Изменить размер изображения

en: Shadow
ru: Тени

en: Font family
ru: Семейство шрифтов

en: Angle
ru: Угол

en: Rename image
ru: Переиминовать фотографию

en: Font example
ru: Пример шрифта
