image factory (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Content
uk: Вміст

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Save
uk: Зберегти

en: remove
uk: видалити

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Attachment
uk: Долучення

en: Upload image
uk: Відвантажити зображення

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Upload picture
uk: Відвантажити зображення

en: Resize image
uk: Змінити розмір зображення

en: Shadow
uk: Тінь

en: Font family
uk: Гарнітура

en: Angle
uk: Кут

en: time
uk: час

en: Font example
uk: Зразок шрифту

en: Save image
uk: Зберегти зображення

en: Other (please type a value)
uk: Інші (будь ласка, оберіть значення)

en: Unit:
uk: Одиниця:
