Image Hotspots (7.x-2.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Link
bg: Линк

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: color
bg: цвят
