Image Hotspots (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Link
ca: Enllaç

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: width
ca: amplada
