Image Hotspots (7.x-2.3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Remove
fr: Retirer

en: Link
fr: Lien

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Add
fr: Ajouter

en: width
fr: largeur

en: opacity
fr: opacité

en: color
fr: couleur
