Image Hotspots (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Link
km: តំណ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: color
km: ពណ៌
