Image Hotspots (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: width
lt: plotis

en: color
lt: spalva
