Image Hotspots (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Link
lv: Saite

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: width
lv: platums

en: color
lv: krāsa
