Image Hotspots (7.x-2.3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Link
pl: Odnośnik

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: width
pl: szerokość

en: color
pl: kolor
