Image Hotspots (7.x-2.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: Save
pt: Salvar

en: Default
pt: Padrão

en: Add
pt: Adicionar

en: width
pt: largura

en: color
pt: cor
