Image Hotspots (7.x-2.3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Link
te: లింకు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు
