Image Hotspots (7.x-2.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Link
th: ลิงค์

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: width
th: ความกว้าง

en: color
th: สี
