Image Hotspots (7.x-2.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Link
vi: Liên kết

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: width
vi: độ rộng

en: color
vi: màu
