Image Hotspots (7.x-2.4) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Remove
de: Entfernen

en: Description
de: Beschreibung

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: Add
de: Hinzufügen

en: width
de: Breite

en: opacity
de: Deckkraft

en: color
de: Farbe
