Image Hotspots (7.x-2.4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: width
el: πλάτος

en: color
el: χρώμα
