Image Hotspots (7.x-2.4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Link
fi: Linkki

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: width
fi: leveys

en: color
fi: väri
